neděle 11. října 2015

BLOGERKA ROKU

Vážení čtenáři, milé čtenářky!

Po dlouhé době vás vítám u dalšího článku. Poslední měsíc mám dost povinností v nové škole a nestíhám, nyní ale opět dostávám spoustu nápadů na články a budu psát během školy normálně, řekla bych jako dřív, ale snad lépe než dřív.
Čeká vás malý report z Chorvatska, kde jsem byla na konci prázdnin, tagy, denní články a pokusím se rozjet 30ti denní výzvu (viz štítky). Nyní si ale přečtěte, co mám na srdci o BLOGERCE ROKU.

O co se vlastně jedná?
Blogerka roku je soutěž, ve které můžete hlasovat pro svou oblíbenou blogerku, od loňska také nově pro video-blogerku. Soutěž obsahuje několik kategorií, v každé z nich můžete hlasovat pro jednu oblíbenkyni: Beauty, kde dívky píší o kosmetice či péči o tělo, Fashion - blogy zaměřené na módu, Food - recepty a vše o jídle, Life - zaměřeno na rady, názory, pohledy na život či zkušenosti, dále již zmíněná kategorie Video s blogerkami publikujícími nejen textově, ale i na YouTube. Poslední kategorií je Cosmo objev roku, v níž najdeme mladé blogy - založené v letošním roce.

Hlasování
Hlasování probíhá do 30.10. 2015 na stránce Blogerky Roku. Pokud jste v nominacích nenašli svou oblíbenkyni, stále ještě ji můžete nominovat. Já jsem se již hlasování zúčastnila, pomozte také své oblíbenkyni na vrchol!

Bloger roku
Pokud se zajímáte spíše o mužskou blog-komunitu, je tu něco nového pro vás. Zde můžete hlasovat pro Blogera a Videoblogera roku, v každé kategorii také jednou, pro jednoho oblíbence.

Porota
Letošní porotní tým tvoří Sabrina Karasová, šéfredaktorka časopisu COSMOPOLITAN, Alexandr Guha, šéfdramaturg Óčko TV, módní návrhář Lukáš Macháček, Brand Manager Aquila Jitka Altman, marketing manager spol. BILLA Simona Breen, vizážista celebrit a spol. AVON Pavel Bauer a marketing manager spol. Olympus Josef Olšavský. Pro Blogera roku jsou to pak (opět) Alexandr Guha a šéfredaktor českého FORBESu Štěpán Horn.

Blogerka roku 2014
Asi nejvíce se vloni mluvilo o Teri Blitzen, jakožto o vítězce v kategorii Video. Tereza Hodanová (Teri Blitzen) je mladá vlogerka, tehdy jí bylo myslím ještě 14, a i tato výhra jí určitě poskytla mnoho zkušeností a otevřela jí obzory. Dalšími vítězkami se staly například A Cup of Style (Fashion), Petra lovely hair (beauty) či The Nattiness (Objev roku). Kompletní seznam vítězek najdete zde.

Večírek
Hlavní záležitostí, ke které jsem se chtěla dobrat, je večírek, kde dojde k vyhlášení všech vítězů a předání cen pro 1.-10. místo, mezi nimiž je například půlroční stáž pro vítězku Videa, balíčky od AVON pro Beauty vítězky či hodnotné nákupy ve značkových shopech. Slavností vyhlášení se koná v úterý 24. listopadu v Hudebním divadle Karlín a pokud stihnu zakoupit vstupenku, ráda bych se na večírku ukázala, sepsala report a snad také rozhovory s vítězkami! A i kdyby se mi nepoštěstilo v Praze, pokusím se vítězky zkontaktovat a k rozhovorům se dostat.


Pokud se někdo chystáte do Karlína na slavnostní večer, napište mi! Zajímá mě také váš názor na soutěž Blogerka roku, kdo je vaší favoritkou? Těším se na vaše názory a vy se můžete těšit na další články!

Žádné komentáře:

Okomentovat